Reference: slovy našich zákazníků

Dobrý den. Pane Josiek chtěl bych velice pochválit vaše zaměstnance kteří my dnes předělávali komínovou vložku na ulici Andělohorská 372 jsou to profesionálové na svém místě a vyřiďte jim velké poděkování. S pozdravem a přáním hezkého dne Váňa Pavel

Dobrý den, mise úspěšně splněna. Veliká pochvala Vašemu pracovníkovi!! Pečlivý, zručný, vše na profesionální úrovni!


Děkuji a ještě Vás požádám o termín vyčištění komína v kamenictví. Ještědská 151, 46008 Liberec 8.

Zdravím Karel Havlíček KAMENICTVÍ LITRADE mobil: +420 775 201 895 internet: www.litrade.cz email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Dobrý den, po revizi komínu kominíkem mi bylo doporučeno vyfrézování a vyvložkování komínu. Začal jsem tedy hledat firmy tímto se zabývající. Zadal jsem poptávky do okolních firem a náhodou jsem mluvil s mou tetou, která si nedávno nechala vyvložkovat komín ve Smržovce. Byla nadmíru spokojená, až unešená z přístupu vašich zaměstnanců. Vše prý probíhalo nad její očekávání, velmi rychle a precizně. V dnešní době není snadné najít slušné řemeslníky a přístup některých podnikatelů je bohužel k pláči. U vás je prý znát, že si vážíte svých zákazníků – rád posílám poptávku i do vaší firmy a věřím, že na vlastní zkušenost budu moci poznat vaši profesionalitu.

Děkuji, Petr Ledvinka

Dobrý den pane Josiek. Chtěla bych poděkovat Vaší firmě za dobře provedenou práci - vložkování komína. Pan Křižka a pan Vnouček byla sehraná dvojice. Pan Křižka pracoval bez oddechu velmi pečlivě a také ve výšce se hbitě pohyboval. Vaši firmu doporučuji!

S pozdravem - PaedDr.Bohuslava Nevrklová, Český Dub


Dobrý den pane Josieku, přijměte ode mne touto cestou velké poděkování za rekonstrukci komína, kterou nám Vaše firma realizovala. I přesto, že jsme se ozvali na poslední chvíli, jste byli schopni a HLAVNĚ ochotni nám vyjít vstříc a vtlačit nás ve vašem nabitém diáři na dřívější termín. Oceňuji zejména lidský přístup, kdy jste si na nás bez předchozího ohlášení našel čas, zkonzultoval s námi konkurenční ,,revizní" zprávu a dal nám cenné rady jak postupovat při reklamaci vložky s původními majiteli domu. Revizní technik pan Křižka se postaral o 100% servis, vše mi jako laikovi pečlivě vysvětlil, dohledal mi informace k normě z r.1988, která byla klíčová pro uznání reklamace s původními majiteli a zajistil včasnou montáž. Máte ve svém týmu člověka na správném místě. Nerad bych ale zapoměl na montéry, kteří se mnou komunikovali, dodrželi smluvený čas a spolupracovali s ostatními dělníky na domě čímž mohlo vše proběhnout plynule. Rád budu Vaší firmu doporučovat, protože si to zasloužíte pane továrníku :)

S přátelským pozdravem Martin Vaner


Dobrý den pane Čermáku. Nejdříve Vám chci poděkovat za zorganizování vyvložkování komínu a i samotné provedení. Chlapi to měli neuvěřitelně rychle a čistě provedené. Shodli jsme se s manželkou, že takto si představujeme profesionální jednání a že po delší době jsme narazili na opravdu normální a vstřícný přístup. Za to Vám dík. V příloze Vám zasílám fotky již nainstalovaného a dopojeného kotle. Nálepku jsem umístil na bok kotle. Ještě jednou moc díky.

S pozdravem T.Žák


Dobrý den, Včera jsem byl ve Vaší firmě jako zákazník a byl jsem velice příjemně překvapen přístupem Vašich zaměstnanců. Počínaje slečnou na recepci a konče pány mistry ve výrobě. Přístup byl velice profesionální, ale hlavně lidský.Ještě jednou děkuji a přeji mnoho dalších takto spokojených zákazníků. V případě, že i já bych Vám mohl nějakým způsobem pomoci, třeba i jenom radou určitě se mne z důvěrou obraťte.

Štěpán Hozdek, hlavní technik oddělení ES Babylon ČEZ Distribuční služby, s.r.o. Resslova 9 405 49 Děčín IV, Czech Republic


Dobrý den, děkuji za rychlé jednání a hlavně šikovnou práci Vašich lidí, můžu jen doporučit.

Děkuji Michal Grega


Dobrý den pane Čermáku, nejdříve bych chtěla moc pochválit Vaše pracovníky, kteří tu dne 13.03.14 pracovali. Opravdu jsem velice spokojená a budu Vás doporučovat a chválit.

S přáním pěkného dne Krista Francúzová


Dobrý den, chtěl jsem Vám poděkovat za provedené práce. Oceňuji vysokou profesionalitu pánů Křižka a Mirovský, kteří u mě vložkovali komín. Mé díky ovšem nepatří jen jim, ale celému kolektivu zaměstnanců firmy Florian. Rychlost provedení prací od objednávky po realizaci byla neuvěřitelně rychlá. Firmu Florian velice rád doporučím. Ještě jednou děkuji a těším se na případnou další spolupráci někdy v budoucnu ( pokud bude potřeba :-) ).

Váš spokojený zákazník Jiří Zatloukal Na Výsluní 970 Nové Město pod Smrkem


Dobrý den, pane Josieku, zakázka dopadla k mé spokojenosti, kamna nyní táhnou mnohem lépe, o bezpečnosti ani nemluvě. Takže děkuji, jsem spokojen. Děkuji předem a jsem s pozdravem Viktor Šaroch


Dobrý den, ráda bych poděkovala za výbornou spolupráci s Vaší firmou, kvalitně provedenou práci a přístup Vašich šikovných a ochotných zaměstnanců. Ještě jednou děkuji a bude-li příležitost, ráda Vaši firmu doporučím.

Zdravím Hana Ivanišová Všemily č.p. 64


Vážený pane Čermák! Zdravím a hlásím, že práce Vašich kolegů byla dnes dopoledne řádně dokončena. Chtěl bych současně vaší firmě na závěr poděkovat za perfektně provedenou práci. Myslím si, že řada firem by firmě FLORIÁN, mohla závidět takové vzorné, pracovité a pečlivé pracovníky, které jste poslali na provedení práce do našeho domu.

S přátelským pozdravem Jiří Kubánek Husova 1198/59, Liberec 1


Dobrý den, chci Vám poděkovat za odvedenou práci - nový komín. Vaši pracovníci, pan Babický a pan Máchal, byli skvělí ! Je to sehraná dvojice, přijedou a vrhnou se do práce. A ve velkém vedru nechtěli ani napít ani kávu. Klobouk dolů. Sice díky vedru jsme ještě komín nevyzkoušeli, ale jsem přesvědčená, že tito pánové vše udělali víc než dobře. Díky. Fakturu jsem také už od Vás dostala. Pan klempíř další den přišel a vše dodělal.

Zdraví Magdalena Myšková